Сеть знакомств для любителей книгЛипич Ольга
 послать сообщение
добавить в друзья
посмотреть список желаемых книг
посмотреть рекомендуемые пользователю книги

Читают то же, что и вы:
 
Ivanka

 
Аліна Цвєткова

 
Bogdana Boychuck

Книги для обмена:
У этого пользователя пока нет книг для обмена
Липич Ольга

У пользователя нет сводных рецензий
лучшие рецензии : новые рецензии

Философия, история (1)

 1..1 
Липич Ольга
Велика Вітчизняна Війна - це величезна душевна рана в людських серцях. Вона була не лише великою трагедією, але й героїчною боротьбою в ім’я перемоги і виживання нації. Ми в неоплатному боргу перед загиблими на фронтах, в концентраційних фашистських таборах, померлих від ран, перед тими, хто, віддаючи останні сили, помер з голоду і перенапруження в холодних заводських цехах. Сьогодні з багаточисельних наукових і публіцистичних видань, мемуарної літератури відомо про трагедію українських частин, що опинилися у ворожому оточенні і продовжували чинити опір. Це добре зображено в нашій літературі. Події Великої Вiтчизняної вiйни, однієї з найбiльших трагедiй світу, знайшли свій відбиток у творчості багатьох письменників, особливо тих, хто був на фронтi, чиє дитинство та юність опалила війна. Одним з них був Данило Чайковський. У своїй автобіографічній книзі «Хочу жити!» він детально зобразив увесь жах перебування у концтаборі. Цей твір є автобіографічним, сам автор і є головним героєм повісті, але розповідає не від першої особи, ховається за ім’ям Гнат Тирський,через якого оповідує свої страждання та досвід, ділиться тим, як він пережив жахливе концентраційне життя.
Найжахливіше те, що читаючи цю книгу розумієш, що героями були живі люди, які поклали своє життя, залишивши по собі лише яскраво-червоний слід у історії боротьби нашого народу.
В цій книзі кожен момент вартий уваги, кожне слово на ціну золота, бо це наша історія, це те , що дійсно повинен знати кожен жител

Данило Чайковський Хочу жити!
 1..1